Alibi Bar Réimech

Appeler Itinéraire Site Web Contacter l'entreprise

Alibi Bar Réimech !! Verpasst keen Event mei !! Kommt iwert deen hei Link an eis WhatsApp Grupp/Community ! KEEN SPAM! Keng Domheeten! Et gin just Flyer vun Events vun eis gepost!

Dest Woch (12.10 - 18.10) gin et 2 Wochenmenüer:• Weisswurst mat Bretzel 8,8€Oder• Fleischkäse mat Gromperen, Speck, Sau...
12/10/2026

Dest Woch (12.10 - 18.10) gin et 2 Wochenmenüer:

• Weisswurst mat Bretzel 8,8€
Oder
• Fleischkäse mat Gromperen, Speck, Sauerkraut an een Spigelee 14,5€

Den Wochenmenü (Hausgemache Pastéit mat Fritten fir 22€) gett bis en Freideg verlängert ☺️Ab dem Oktoberfest en Samsten ...
05/10/2026

Den Wochenmenü (Hausgemache Pastéit mat Fritten fir 22€) gett bis en Freideg verlängert ☺️

Ab dem Oktoberfest en Samsten gett et dann Weisswurscht an Fleischkäse 😉

Hei eng Iwersiicht vun den nexten Events 🎸🎤💃🕺
04/10/2026

Hei eng Iwersiicht vun den nexten Events 🎸🎤💃🕺

02/10/2026
Wochenmenü 28.09 - 04.10Hausgemache Pastéit mat Fritten 22€
28/09/2026

Wochenmenü 28.09 - 04.10

Hausgemache Pastéit mat Fritten 22€

Wochenmenü 21.09 - 27.09Spaghetti crème jambon (mat, oder ouni Champignons) 14,50€
21/09/2026

Wochenmenü 21.09 - 27.09

Spaghetti crème jambon (mat, oder ouni Champignons) 14,50€

Wochenmenü 14.09 - 20.09Omelett mat Speck a Kéis + Zalot 12,5€
14/09/2026

Wochenmenü 14.09 - 20.09

Omelett mat Speck a Kéis + Zalot 12,5€

Adresse

14a, Route De L' Europe
Remich
5531

Heures d'ouverture

Lundi 11:00 - 01:00
Mardi 11:00 - 01:00
Mercredi 11:00 - 01:00
Jeudi 11:00 - 01:00
Vendredi 11:00 - 03:00
Samedi 11:00 - 03:00
Dimanche 11:00 - 01:00

Téléphone

+35226660040

Notifications

Soyez le premier à savoir et laissez-nous vous envoyer un courriel lorsque Alibi Bar Réimech publie des nouvelles et des promotions. Votre adresse e-mail ne sera pas utilisée à d'autres fins, et vous pouvez vous désabonner à tout moment.

Contacter L'entreprise

Envoyer un message à Alibi Bar Réimech:

Raccourcis

Partager

Catégorie