19/04/2019
Mielieji, šiandien yra paskutinė mūsų darbo diena Shimai Bistro. Norime Jums padėkoti, kad buvote su mumis, kad tapote draugais ir mes Jūsų pasiilgsime. O jeigu Jūs pasiilgsite mūsų, lauksime Jūsų Ozo g 12A.
Šilčiausi linkėjimai nuo Sesių