28/01/2014
Brangūs koldūninės draugai,
Džiaugiamės, kad visus kelis metus buvote lojalūs ir ištikimi mūsų klientai. Esame laimingi, kad rasdavote kelią iki mūsų ir per liūtis, ir per didžiausius žiemos speigus. Dėkojame visiems už gerus žodžius bei kritiką, kuri vertė mus tobulėti ir stengtis. Atsiprašome, jei kartais nepavyko patenkinti lūkesčių, džiaugiamės, jei suteikėme šypsenas Jūsų veiduose.
Šį penktadienį 15 val. ‘Koldūninė” užvers duris Savičiaus g. 6 visiems laikams.
Tikimės, jog daugelio iš Jūsų pamėgta „Koldūninė“, galės pasitikti Jus kitoje Vilniaus senamiesčio vietoje. Kai tik turėsime naujienų, iš karto informuosime facebook paskyroje.
Dar kartą Jums dėkojame iš visos širdies!
Didelis AČIŪ Sauliui, Julijai S., Valentinai, Beatai, Gintarei, Jadvygai, Rimai, Felicijai, Sabinai, Natalijai, Viktorijai, Audriui, Tadui, Jevgenijai, Leonui, Dianai, Vyteniui ir Rūtai grafam, Jolantai, Vilniaus TIC‘ui ir visiems kitiems prisidėjusiems.
Visi šypsomės kaip šie mūsų koldūniukai! :)