11/06/2021
Mielieji, buvo be galo malonu džiuginti jus gardėsiais ir kava ir tuo pačiu džiaugtis jumis, tačiau "A'petit Cafe" baigia savo veiklą.
Nuo šiandien duris jums atveria Žaliuomenė - sveikas maistas ir bendruomenė, kuriems rūpi ekologija. Labai šilti, geri žmonės ir sveikatai draugiški produktai.
Kviečiame apsilankyti ir net neabejojame, kad ir toliau ši vieta džiugins jus ir visą bendruomenę!🥰🥑😇☕️