14/04/2026
Rytoj. TAIP, RYTOJ. 🎉
Mes patys dar truputį netikim, bet pagaliau – Neries krantinė atsidaro! Ir ne šiaip sau, o tokioj vietoj, kur net kava skanesnė vien nuo vaizdo – prie pat upės, su Gedimino pilim prieš akis 😏
Jeigu jau pavasaris atėjo, tai reikia jį ir sutikti kaip žmonėms:
su šiltais ir gaiviais gėrimais, užkandžiais ir žinoma nuostabia kompanija! 🥳
Trumpai tariant – ateikit pabūt, pavalgyt, atsipalaiduot ir pasakyt „nu va, dėl tokių vietų verta išeit iš namų“.
Mes laukiam. Labai. Net per daug. 😄