16/02/2020
Kedves Körtések!
Sajnálattal közöljük, hogy új vizekre evezünk...
Bezárjuk a Körtét🥺
Mindenkinek köszönjük a bizalmat, akik tőlünk kértek a fontos alkalmakra süteményt és megvalósíthattuk édes álmaitokat!
Reméljük, hogy sokatoknak okozhattunk meglepetést a jeles eseményeken!😊🧁🍰🎂
Talán egyszer visszatérünk....
Ölelés Mindenkinek!🍐❤️