Ezúton ha megengediket bemutatnánk az iskola új büféjét.
Ételeinket mindig friss,minőségi alapanyagokból készítjük. Irányadó számunkra az egészségtudatos,változatos táplálkozás amít zöldségekkel,gyümölcsökkel,müzlikkel,tartalmas tejes desszertekkel,rozsos szendvicsekkel,salátákkal,turmixitalokkal igyekszünk izgalmassá tenni. Büfénkben a laktózmentes,gluténmentes,vegetáriánus étrendet kővetök is
találnak kedvükre valót. Folyamatossan törekszünk mindig megújulni amihez teljes mértékben várjuk az ötleteket,javaslatokat mind az iskolai közösség mind a szülők részéről.Tehát ne habozzatok,osszátok meg velünk és igyekszünk teljesíteni. A jővőben facebook oldalunkon folyamatossan teszünk közzé akciókat,új termékeket,napi ajánlatokat,ezért érdemes követni minket. Mi is maszkot viselünk,megkérünk mindenkit hogy ti is viseljétek. A büfében maximum hárman lehetnek egy időben,kérünk szépen ezt is vegyétek figyelembe. A sorba állás 1,5 méteres távolságtartására kiírás van kihelyezve amit szintén tartsatok be. A pultnál kézfertőtlenitő van ,amit mindenki használhat. Várunk mindenkit sok szeretettel,finom ízekkel,reális árakkal és egy új büfével.