03/08/2025
Mostanra csend van nálunk.
A bejelentés óta nagyon sokan jöttetek el még egyszer hozzánk ebédelni, vacsorázni, búcsúzni. Az elmúlt hetekben rengeteg kedves üzenetet kaptunk, sok mosolyt, ölelést, bátorító szót. Külön-külön nem tudtunk mindenre válaszolni, de most szeretnénk megköszönni mindenkinek, aki gondolt ránk, benézett, írt vagy búcsúajándékot hozott. Hálásak vagyunk értük, nagyon jól esett minden kedves gesztus a részetekről. 🥰
Most búcsúzunk. És ha egyszer folytatnánk, tudni fogtok róla.
Köszönjük, hogy velünk voltatok. 💛
A Füge csapata