20/10/2017
Ekipa, što se čeka... Svi na posao.
Ekipa,
Drago nam je da vas možemo obavijestiti da su g.Medo & g.Mile Lemur bili u pravu!!!
Naime, postoji mjesto gdje možete imati "vopi za bedža" i "birati mjuzu"! No, normalno, isto se treba zaslužiti!
Dakle, odlučili smo promjeniti cover naše facebook stranice, a kako smo prvenstveno poprilično lijeni, umjetnički netalentirani i Photoshop nepismeni, odlučili smo navedeni zadatak prepustiti vama!
Znači, vaš je zadatak da uslikate fotku u ili oko našeg Pogona Trsat za koju smatrate da bi bila fantastična za cover naše facebook stranice. Istu objavite na facebooku ili instagramu uz jedan od sljedeća tri hashtaga:
Fotke je dopušteno uređivati do mile volje, normalno, ukoliko niste lijeni poput nas 😉
I tako sve do subote 04.11. u 23:59
A tada na scenu stupa naš totalno nestručni & nekompetentni žiri (da ne kažete da vas nismo upozorili 😁) te odabire tri vaša uradka, koje tijekom nedjelje 05.11. objavljuje na našoj stranici.
Tada "glas javnosti" preuzima glavnu riječ i u demokratskoj proceduri prikupljanja like-ova, sljedećih tjedan dana osluškuje bilo naroda!
A sad dolazimo do najbitnije stvari;
Autor(ica) fotke koja nedjelju 12.11. u 21:59h bude imala najviše like-ova svekolikog pučanstva imati će to zadovoljstvo i privilegiju da počasti svoju Ekipu i priredi im tulum za pamćenje, pošto će im priuštiti cuge u vrijednosti 700kn u našem Pogonu Trsat (unutar 6 sati, u terminu odabranom od strane pobjednika) te mogućnost da 90 minuta uživa upravo u njegovom (njezinom) glazbenom odabiru*! A mi ćemo zauzvrat dobiti najbolji cover na svijetu 😁
Nadamo se da smo dovoljno jasno objasnili stvari, a dakako stojimo na raspolaganju za bilo kakva pitanja i pojašnjenja 😊
Dakle, neka igre otpočnu!!!
*pod ovom zvjezdicom, samo smo htjeli pojasniti da zadržavamo diskrecijsko "uredničko" pravo da "ne pronađemo"😉 određenu skladbu na našem deezer playeru. Naročito ukoliko se izvođač odaziva na ime Seve internazionale, Jelena R. (a nije Radan), Lille Bačić, Ceca-Meca i slični navedenima. A hebi ga, priznajemo - diskriminatori smo! 😆