16/06/2026
Još uvijek čekamo da nam se slegnu dojmovi, ali smo uspjeli (jedva) odabrati fotografije koje ćemo podijeliti s vama.
Gostovanje koje ćemo dugo pamtiti.
Hvala Stivenu i Tei Vunić na energiji, znanju, smijehu, inspiraciji i povjerenju. Bila nam je čast kuhati s vama!
Najljepši dio ovakvih večeri nisu samo jela koja izađu iz kuhinje, nego ljudi koje upoznamo, prijateljstva koja nastanu usput i uspomene koje ostaju dugo nakon posljednjeg slijeda. Atmosfera je bila opuštena, spontana i prepuna dobre energije, a vjerujemo da su gosti to osjetili u svakom tanjuru.
Hvala svim gostima koji su bili dio ove posebne večeri, kao i svima koji nas podržavaju na našem putu.
Do nekog novog zajedničkog kuhanja. ❤️
📷✨🍽