Zéfyros

Zéfyros Σας περιμένουμε για μία εμπειρία γεύσεων παραδοσιακών πιάτων, και όχι μόνο, που αξίζει να δοκιμάσετε! Τηρούνται όλα τα προβλεπόμενα μέτρα κατά του COVID-19

have a holly jolly christmas 🎅📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη🛵 efoodgr delivery📞 2461036836
29/12/2022

have a holly jolly christmas 🎅

📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη
🛵 efoodgr delivery
📞 2461036836

Το Εστιατόριο-Ταβέρνα 'Ζέφυρος' σας εύχεται χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα! 🎄📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη🛵 efood delivery📞 2...
25/12/2022

Το Εστιατόριο-Ταβέρνα 'Ζέφυρος' σας εύχεται χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα! 🎄

📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη
🛵 efood delivery
📞 2461036836

📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη🛵 efood delivery: bit.ly/3oeGUrK📞 2461036836
22/12/2022

📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη
🛵 efood delivery: bit.ly/3oeGUrK
📞 2461036836

the most wonderful time of the year 🎄🎄🎄📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη🛵  delivery📞 2461036836
19/12/2022

the most wonderful time of the year 🎄🎄🎄

📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη
🛵 delivery
📞 2461036836

Το απόλυτο ορεκτικό, πιπεριές Φλωρίνης γεμιστές! 😋 bit.ly/3oeGUrK📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη🛵  delivery📞 2461036836
17/12/2022

Το απόλυτο ορεκτικό, πιπεριές Φλωρίνης γεμιστές! 😋 bit.ly/3oeGUrK

📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη
🛵 delivery
📞 2461036836

Στο cozy εστιατόριό μας μύρισε «Χριστούγεννα»! 🎅📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη🛵 efood delivery📞 2461036836
13/12/2022

Στο cozy εστιατόριό μας μύρισε «Χριστούγεννα»! 🎅

📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη
🛵 efood delivery
📞 2461036836

Τόσο τραγανά, αλλά ταυτόχρονα αέρινα. Κολοκυθάκια τηγανητά!📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη🛵 efood delivery📞 2461036836
08/12/2022

Τόσο τραγανά, αλλά ταυτόχρονα αέρινα. Κολοκυθάκια τηγανητά!

📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη
🛵 efood delivery
📞 2461036836

Στον Ζέφυρο θα βρείτε μοναδικές επιλογές κρασιών και ποτών που αναδεικνύουν τη γεύση των συνταγών μας. 📍 Λαρίσης 19, Κοζ...
04/12/2022

Στον Ζέφυρο θα βρείτε μοναδικές επιλογές κρασιών και ποτών που αναδεικνύουν τη γεύση των συνταγών μας.

📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη
🛵 delivery
📞 2461036836

Μύδια σαγανάκι: εκπληκτικής νοστιμιάς μεζές, ιδανικός για τους λάτρεις των θαλασσινών και όχι μόνο!📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη🛵...
27/11/2022

Μύδια σαγανάκι: εκπληκτικής νοστιμιάς μεζές, ιδανικός για τους λάτρεις των θαλασσινών και όχι μόνο!

📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη
🛵 efood delivery
📞 2461036836

📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη🛵 efoodgr delivery📞 2461036836
24/11/2022

📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη
🛵 efoodgr delivery
📞 2461036836

Ζητούνται μάγειρες και ψήστες με εμπειρία για εργασία στο εστιατόριό μας! Αποστολή βιογραφικών μέσω email στο: zefirosma...
23/11/2022

Ζητούνται μάγειρες και ψήστες με εμπειρία για εργασία στο εστιατόριό μας! Αποστολή βιογραφικών μέσω email στο: [email protected]

📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη🛵 efoodgr delivery📞 2461036836
20/11/2022

📍 Λαρίσης 19, Κοζάνη
🛵 efoodgr delivery
📞 2461036836

Address

Λαρίσης 19
Kozáni
50132

Opening Hours

Monday 12:00 - 00:30
Tuesday 12:00 - 00:30
Wednesday 12:00 - 00:30
Thursday 12:00 - 00:30
Friday 12:00 - 00:30
Saturday 12:00 - 00:30
Sunday 12:00 - 00:30

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Zéfyros posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Zéfyros:

Share

Category