Brickwall Pub

Brickwall Pub Η Brickwall Pub είναι μια παμπ σε βρετανικό στυλ, με ποικιλία από craft μπύρες, ποτά, καφέ και φαγητό

Η Brickwall Pub, είναι μία pub σε αγγλικο-ιρλανδικό ύφος, με 9 βρύσες για βαρελίσιες μπύρες, ικανοποιώντας όλα τα γούστα!
Συνοδεύστε τη μπύρα, το ποτό, το φαγητό ή το καφέ σας υπό τους ήχους rock n roll, soul, blues μουσικής και όχι μόνο!

Απόψε💥🤘🔥🤘To Filthy Ferret σας προσκαλεί στο Oldschool Metal Attack Party vol.III👉Παρασκευή 24 Ιουλίου Brickwall Pub 🤘Old...
24/07/2026

Απόψε💥🤘🔥🤘
To Filthy Ferret σας προσκαλεί στο Oldschool Metal Attack Party vol.III

👉Παρασκευή 24 Ιουλίου Brickwall Pub

🤘Oldschool Metal Attack από Filthy Ferret + Guest DJ: Thomas Trampoyras των θρυλικών FLAMES

🍻Άφθονη μπύρα

🎁 Κληρώσεις δώρων + more

✅Είσοδος Ελεύθερη!

see you there metalheads!

⚔️⛓🔥

To Filthy Ferret  σας προσκαλεί στο Oldschool Metal Attack Party vol.III👉Παρασκευή 24 Ιουλίου Brickwall Pub 🤘Oldschool M...
22/07/2026

To Filthy Ferret σας προσκαλεί στο Oldschool Metal Attack Party vol.III

👉Παρασκευή 24 Ιουλίου Brickwall Pub

🤘Oldschool Metal Attack από Filthy Ferret + Guest DJ: Thomas Trampoyras των θρυλικών FLAMES

🍻Άφθονη μπύρα

🎁 Κληρώσεις δώρων + more

✅Είσοδος Ελεύθερη!

see you there metalheads!

⚔️⛓🔥

Απόψε💥Σάββατο 18 Ιουλίου στη Brickwall Pub Στα ντεκς: Sofia Zaina Liner 🎶🎧🎶🔥Μετά τις 9μμ.
18/07/2026

Απόψε💥Σάββατο 18 Ιουλίου στη Brickwall Pub
Στα ντεκς: Sofia Zaina Liner 🎶🎧🎶🔥
Μετά τις 9μμ.

Απόψε🍔🍔Παρασκευή 17 Ιουλίου, η Brickwall Pub μετατρέπεται στο απόλυτο σημείο συνάντησης για τους λάτρεις του καλού burge...
17/07/2026

Απόψε🍔🍔Παρασκευή 17 Ιουλίου, η Brickwall Pub μετατρέπεται στο απόλυτο σημείο συνάντησης για τους λάτρεις του καλού burger στην Καβάλα. Η ομάδα του Kitchen Club - Γαστρονομικός Πολυχώρος αναλαμβάνει την κουζίνα της παμπ και ετοιμάζει ζουμερά burgers με όλα τα παρελκόμενα. Όλες οι επιλογές σερβίρονται σε αφράτο ψωμάκι και συνοδεύονται από χρυσαφένιες, τραγανές τηγανητές πατάτες.
Η Brickwall Pub θα φροντίσει να συνοδεύσει τις γαστρονομικές σας επιλογές μέσα από μια πληθώρα από παγωμένες μπύρες, ποτά και cocktails που θα έρθουν να αναδείξουν και να συμπληρώσουν τη γεύση των burgers.

Όλα αυτά κάτω από τις μουσικές επιλογές που αρμόζουν σε ένα τέτοιο αντάμωμα, καθώς η ατμόσφαιρα θα απογειωθεί με ένα αυθεντικό vinyl set από τον Andreas Zara, ο οποίος θα βρίσκεται στα πικάπ από νωρίς.

Απόψε💥Πέμπτη 16 Ιουλίου στη Brickwall Pub. Στα ντεκς: Dj Aggelos Kalogrias 🎧🎶👌Από τις 9μμ.          djset
16/07/2026

Απόψε💥Πέμπτη 16 Ιουλίου στη Brickwall Pub.
Στα ντεκς: Dj Aggelos Kalogrias 🎧🎶👌
Από τις 9μμ.

djset

15/07/2026

🍔 BURGER NIGHT ΣΤΗΝ ΚΑΒΑΛΑ! 🍻
Brickwall Pub και Kitchen Club ενώνουν τις δυνάμεις τους και μας ετοιμάζουν την πιο λαχταριστή Παρασκευή του καλοκαιριού!
👇 Διάβασε όλες τις λεπτομέρειες και δες το μενού στο πρώτο comment 👇

Παρασκευή 17 Ιουλίου, η Brickwall Pub μετατρέπεται στο απόλυτο σημείο συνάντησης για τους λάτρεις του καλού burger στην ...
15/07/2026

Παρασκευή 17 Ιουλίου, η Brickwall Pub μετατρέπεται στο απόλυτο σημείο συνάντησης για τους λάτρεις του καλού burger στην Καβάλα. Η ομάδα του Kitchen Club - Γαστρονομικός Πολυχώρος αναλαμβάνει την κουζίνα της παμπ και ετοιμάζει ζουμερά burgers με όλα τα παρελκόμενα. Όλες οι επιλογές σερβίρονται σε αφράτο ψωμάκι και συνοδεύονται από χρυσαφένιες, τραγανές τηγανητές πατάτες.
Η Brickwall Pub θα φροντίσει να συνοδεύσει τις γαστρονομικές σας επιλογές μέσα από μια πληθώρα από παγωμένες μπύρες, ποτά και cocktails που θα έρθουν να αναδείξουν και να συμπληρώσουν τη γεύση των burgers.

Όλα αυτά κάτω από τις μουσικές επιλογές που αρμόζουν σε ένα τέτοιο αντάμωμα, καθώς η ατμόσφαιρα θα απογειωθεί με ένα αυθεντικό vinyl set από τον Andreas Zara, ο οποίος θα βρίσκεται στα πικάπ από νωρίς.

Σάββατο 18 Ιουλίου στη Brickwall Pub Στα ντεκς: Sofia Zaina Liner 🎶🎧🎶🔥Μετά τις 9μμ.
14/07/2026

Σάββατο 18 Ιουλίου στη Brickwall Pub
Στα ντεκς: Sofia Zaina Liner 🎶🎧🎶🔥
Μετά τις 9μμ.

🤝Παρασκευή 17 Ιουλίου στη Brickwall Pub🔥Το Kitchen Club - Γαστρονομικός Πολυχώρος έρχεται στη Παμπ και σερβίρει BURGERS ...
13/07/2026

🤝Παρασκευή 17 Ιουλίου στη Brickwall Pub🔥
Το Kitchen Club - Γαστρονομικός Πολυχώρος έρχεται στη Παμπ και σερβίρει BURGERS 🍔 με όλα τα παρελκόμενα. Διαθέσιμα για τον καθένα να τα απολαύσει είτε στο χέρι είτε με την παρέα του στα τραπέζια του χώρου 🍔🍔🍔

Η Brickwall Pub θα φροντίσει να σας σερβίρει μέσα από μια πληθώρα από μπύρες, ποτά και κοκτέιλ που θα έρθουν να αναδείξουν και να συμπληρώσουν το φαγητό! 🍺🥃🍻

Όλα αυτά κάτω από τις μουσικές επιλογές που αρμόζουν σε ένα τέτοιο αντάμωμα 🎸 (στα πικάπ: Andreas Zara🎶🎧🎶)
Σας περιμένουμε όλους από τις 9μμ.

Απόψε💥Σάββατο 11 Ιουλίου στη Brickwall Pub Στα πικάπ: Kamikaze 🎶🎧🎶👌🔥Μετά τις 9μμ.          postpunk garage
11/07/2026

Απόψε💥Σάββατο 11 Ιουλίου στη Brickwall Pub
Στα πικάπ: Kamikaze 🎶🎧🎶👌🔥
Μετά τις 9μμ.
postpunk garage

Address

Παύλου Μελά Β' Πάροδος 4
Kavála
65403

Opening Hours

Monday 19:00 - 02:00
Tuesday 19:00 - 02:00
Wednesday 19:00 - 02:00
Thursday 19:00 - 02:00
Friday 19:00 - 02:00
Saturday 19:00 - 02:00

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Brickwall Pub posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Brickwall Pub:

Share

Category