Scouse House

Scouse House Scouse House er tín sport barr í hjartanum av Tórshavn

Støkk inn til gott lag, live sport á stórskýggja og góðan felagsskap.

Vit vísa alt frá fótbólti til dart, Formel 1 og aðrar stórar ítróttargreinar. Vit skipa eisini fyri Pub Quiz fríggjakvøld

Super Sunday í Scouse House13.30 Opið14.00 Bournemouth - Liverpool16.30 Fulham - Manchester Utd.
19/09/2026

Super Sunday í Scouse House

13.30 Opið
14.00 Bournemouth - Liverpool
16.30 Fulham - Manchester Utd.

Leygardagin 19.09.2614.30. Opið við Ringling 🎲15.00. Brighton - Arsenal15.30. HB - AB20.00. Sevilla - Barcelona22.00. 02...
18/09/2026

Leygardagin 19.09.26

14.30. Opið við Ringling 🎲
15.00. Brighton - Arsenal
15.30. HB - AB
20.00. Sevilla - Barcelona

22.00. 02.00 Náttarravnar. 🍺🍹

Fríggjakvøld í Scouse19.30 Bayern M. - Union Berlin20.00 Brentford - Chelsea22.00 Barrin er opin til 02.00
18/09/2026

Fríggjakvøld í Scouse

19.30 Bayern M. - Union Berlin
20.00 Brentford - Chelsea
22.00 Barrin er opin til 02.00

Kl. 19.30 Man City - NorwichKl. 19.30 Dart World Series Finals
17/09/2026

Kl. 19.30 Man City - Norwich
Kl. 19.30 Dart World Series Finals

Kl. 19.30 Opið Kl. 19.40 Füchse Berlin - VeszprémKl. 20.00 Manchester United - Brighton
16/09/2026

Kl. 19.30 Opið
Kl. 19.40 Füchse Berlin - Veszprém
Kl. 20.00 Manchester United - Brighton

20.00 Leeds - Newcastle
14/09/2026

20.00 Leeds - Newcastle

Sunnudagur í Scouse House15.00. Opið15.15.  Levante - Barcelona16.30.  Man Utd - Man City18.30.  Skála - HB
12/09/2026

Sunnudagur í Scouse House

15.00. Opið
15.15. Levante - Barcelona
16.30. Man Utd - Man City
18.30. Skála - HB

Langur leygaradagur í Scouse House. Vit byrja kl. 14.30 og hald á fram við fótbólti heilt fram til kl. 22.00.Fótbóltur s...
11/09/2026

Langur leygaradagur í Scouse House. Vit byrja kl. 14.30 og hald á fram við fótbólti heilt fram til kl. 22.00.

Fótbóltur skal síggjas saman við øðrum, og einari kaldari .......

Sunnudagin er Super Sunday við millu annað Man Utd vs Man City

18.00 Opið18.00 FCK - AC Horsens18.30 AB - B6820.00 West Ham - Wrexham
11/09/2026

18.00 Opið
18.00 FCK - AC Horsens
18.30 AB - B68
20.00 West Ham - Wrexham

Adresse

Tinghúsvegur 8/3 Hædd
Tórshavn
100

Underretninger

Bliv den første, der får besked: Vi sender dig en e-mail, når Scouse House offentliggør nyheder og tilbud. Din e-mailadresse bliver ikke brugt til andre formål, og du kan til enhver tid afmelde dig.

Genveje

Del

Kategori