08/05/2018
Kätte on jõudnud ka aeg, kus kõik hääled ning punktid on kokku loetud ning selgunud on tänavune Vanalinna Toidufestivali võitja!!! Rahvas on rääkinud ning selle aasta võidukrooni sai endale Allar restoranist Dominic. Nemad kogusid suurima punktikoguse külalistelt. Palju õnne!!!
Loosiõnn naeratas seekord Sirle Sootsile, kes andis enda külastuse kohta tagasisidet. Temal on nüüd võimalus minna nautima 100 euro väärtuses õhtusööki endale sobivasse restorani.
Palju õnne veelkord kõigile ja kohtume juba uuel festivaliaastal.