Meil on rõõm teatada, et oled sattunud Eesti esimese Foodtrucki tegemisi jälgima. Kert(Food&Moodi grillmeister) on olnud päris ammusest ajast nö hobikokk ja suur tänavatoidu austaja. Pole ühtegi head burgeri,kebabi,võiku või pitsakohta, mida ta külastanud ja katsetanud ei oleks! Hea meelega jälgib ta kõiki kokasaateid alates Jamie Oliverist lõpetades Meisterkokaga, kuid eriti paeluvaks sai tema ja
oks Discoveri pealt näidatud Foodtruck Wars :) Kuskil kuklas mõlkus mitu aastat mõte, et hakkaks pakkuma head ja kvaliteetset tänavatoitu ja seda just foodtruckist. Mõte saigi lõpuks teoks, kui 2014a suvel soetati auto millest müük toimuma hakkaks. Esmapilgul korralikuna tundunud Citroen, sai peale lähemat vaatlust täiesti uue sisu ja värske välimuse. Välja vahetati kogu põrand, seinad soojustati, paigaldati seadmed ja seda kõike nii, et riigihärrad meie bussiga rahule jääks. Välisilme sai välja töötatud koostöös Live Architectsiga ja selle aitas ellu viia Autodisaini meeskond. Buss sai valmis ja tänu heale sõbrale, kes on aastaid olnud Eesti kokanduse tipus sai välja mõeldud ka vajalikud retseptid. Kõik läks kenasti ja tänu sellele sai meeskond ainult indu juurde.
Üritus ürituse järgi sai läbi sõidetud pea terve Eestimaa. Meeldejäävamad üritused olid kindlasti Purfest, Hauka Laat ning Raplas tomunud Drifti etapp. Loomulikult oli vahvaid üritusi veelgi, kuid kõiki ei jõua üles lugeda. Vahepeal tehti meist ka väikene lugu, mis ilmus siin: http://pr.pohjarannik.ee/?p=11390
Ka uueks algavaks hooajaks on juba plaanid tehtud ja osad üritused isegi seljataga, nagu näiteks Tourest kus müüsime 3 päeva jooksul ligi 500 burgerit, muudest asjadest rääkimata :)
Kindlasti üks 2015a tähtsamaid üritusi saab olema Tänavatoidu festival, kus kohtume teiste foodtruckidega üle Euroopa ja isegi vist Venemaalt paar tükki kohal . Lisaks maitsvale toidule edendab selline festival kindlasti ka tänavatoidu kultuuri. Igal üritusel, kus oleme käinud on ikka ja jällegi keegi meilt küsinud: Kus teid leida võib, kui te just üritustel ei ole? Ja kui päris aus olla, siis seni ei ole me leidnud head kohta kuhu me oma foodtrucki parkida saaks, et see oleks kooskõlas nii seadustega, et meid keegi sealt ka üles leiaks jne jne. Seega otsingud käivad ja kuigi veel on veidi vara õrritada, siis äkki näevad Tallinlased meid juba varsti kesklinna kandis hüüdmas- Burksile, Burksile! :)
Seniks aga hoidke meie lehel silm peal, et teaksite kus parajasti parim tänavatoit kättesaadav on! Näeme! Teie Food&Mood alati naeratav meeskond!