Supelsaksad

Directions Website Contact the business

Supelsaksad "Supelsaksad Cafe is the triumph of the age-old desire for a colourful and plush world once lost", Anneliis Aunapuu, designer.
(1107)

Nädalapakkumine 6.10 – 11.10Kõrvitsapüreesupp GV LV 7.5Haugikotletid ahjuporrude, lillkapsaste, kartulite ja tartar kast...
05/10/2026

Nädalapakkumine 6.10 – 11.10

Kõrvitsapüreesupp GV LV 7.5
Haugikotletid ahjuporrude, lillkapsaste, kartulite ja tartar kastmega GV 12

02/10/2026

Reedel on kogu maja 11.30- 13.30 reserveeritud!

Nädalapakkumine 29.09 – 4.10Taimne karri basmati riisiga GV LV 8.5Kanakarri basmati riisiga GV LV 9.5Koorene kalasupp sa...
26/09/2026

Nädalapakkumine 29.09 – 4.10

Taimne karri basmati riisiga GV LV 8.5
Kanakarri basmati riisiga GV LV 9.5
Koorene kalasupp safraniga GV 7.5

22/09/2026

Tere!

Kahjuks ei ole meil täna pooles majas elektrit. Saame pakkuda enamus menüüst gaasipliidil tehtuna. Kuid saiakesi ei ole ja maksta saab ainult sularahas, kuna terminalid ka ei tööta🤗 lubati kella 16-ks korda teha… kooke on ja kohvimasin ka töötab. Nii, et laias laastus - saame pakkuda pooli oma teenuseid😁

Nädalapakkumine 22.09-27.09Borš GV 7.5Grillitud lõhe ja kartulid, tomatisalat ja sinepikaste GV 9.5
21/09/2026

Nädalapakkumine 22.09-27.09

Borš GV 7.5
Grillitud lõhe ja kartulid, tomatisalat ja sinepikaste GV 9.5

Nädalapakkumine 15.09 - 20.09Sibulasupp juustusaiaga 7.5Seakael letsho ja kukeseenekastmega GV 9.5Saab ka õunapomme mart...
14/09/2026

Nädalapakkumine 15.09 - 20.09

Sibulasupp juustusaiaga 7.5
Seakael letsho ja kukeseenekastmega GV 9.5
Saab ka õunapomme martsipaniga (aga kolmapäeval pagaritooteid ei ole)

07/09/2026

Nädalapakkumine 8.09-13.09


Sealiha kotletid ratatouille ja kartulipüreega GV 9.5
Peedi püreesupp Kalamatsi kitsejuustu ja rukkikõrsikuga 7.5

*Täna oleme viimast esmaspäeva avatud, alates järgmisest nädalast oleme esmaspäeviti suletud, muud avamisajad jäävad sam...
31/08/2026

*Täna oleme viimast esmaspäeva avatud, alates järgmisest nädalast oleme esmaspäeviti suletud, muud avamisajad jäävad samaks.
*Nädalapakkumistega alustame 8.09
*Seoses kondiitrite puhkustega septembris kolmapäeviti saiakesi ei paku, aga muudel päevadel on kõik endine.

19/08/2026

20. augustil oleme suletud ning peame kollektiiviga suvelõpupidu💃🏾💅🏻🍓

Address

Nikolai 32
Pärnu
80014

Opening Hours

Tuesday 11:30 - 21:00
Wednesday 11:30 - 21:00
Thursday 11:30 - 21:00
Friday 11:30 - 23:00
Saturday 09:00 - 23:00
Sunday 09:00 - 21:00

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Supelsaksad posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Supelsaksad:

Shortcuts

Share

Category