JÄÄ

JÄÄ JÄÄ ON MAAGILINE

Armsad JÄÄ sõbrad,Kahjuks on aeg reaalsusele näkku vaadata ja nii endale, kui teile tunnistada, et me ei ava enam JÄÄd. ...
17/08/2025

Armsad JÄÄ sõbrad,

Kahjuks on aeg reaalsusele näkku vaadata ja nii endale, kui teile tunnistada, et me ei ava enam JÄÄd.
Põhjus on tegelikult lihtne. Elu on meid Eestist eemale viinud ja need väikesed sutsakad, mis Eestisse teeme, pole piisavad, et suudaksime end JÄÄ tasemel fokusseerida kasvõi üheks õhtuks.
Meil endil ka nii kahju, sest meenutame jääaega üsna tihti ja ikka ja alati seoses mõne toreda, positiivse seiga-mälestusega.

JÄÄn endale kindlaks, kui ütlen, et: kõikse paremad kliendid olid meitel, kõikse parem teenindus oli meitel, kõikse põnevamad ja harivamad menüüd olid meitel ja ka parim/kvaliteetseim veinivalik oli meitel! Seda muidugi Eesti kontekstis.

Kogu meie tiim tegelikult osales JÄÄelus kirega ja siiani ütlevad nad, et kui peaksin ümber mõtlema, on nad minu/JÄÄ jaoks ikka olemas - mis sest, et igaühel oma “päris”töö ka. Väljaarvatud Mihkel muidugi, teda Marbellast enam tagasi ei meelitaks. Siiski, Mihkel juhib Marbella Forumis restorani ja oleme arutanud hoopis varianti, et võiksin aegajalt JÄÄ efekti mõne ürituse näol teha hoopis seal.

Kui kellegil huvi, millega nüüd edasi tegelen, siis: naudin ikka igapäevaselt igal pool, kuhu jala tõstan, restoranide külastamist ja ka arvustamist (Google Maps, kasutaja Helina S). Huvitaval kombel on mulle sinna tekkinud toiduhuvilistest järgijaskond, kellele tundub minu maitse, tagasiside ja kirjakeel sobivat. Kui ka sul huvi, mida restoranidest nii Eestis, kui mujal maailmas arvan, ja selle järgi vahel ka omi samme seada, siis võid mind Google Mapsis jälgida. “Ära küsi kuidas”, ma pole siiani isegi aru saanud, kust need jälgijad tulevad (enne isegi ei teadnud sellisest võimalusest midagi) ja siiani pole ma ka piisavalt süvenenud, et aru saada, kus või kuidas kedagi Google Mapsis üldse jälgida.

Siis, nagu teist mõnedki juba JÄÄ ajal teadsid, siis olen aastaid tegelenud fotograafiaga. Nüüd lõpuks otsustasin seda ka ´päriselt´ tegema hakata. Kui pakub huvi, siis olen valmis saanud kodulehe (soyfotografa.es), äratasin üles Insta konto (.es) ning avasin isegi Facebook lehe (Soy Fotógrafa). Fotograafiakirg laseb mul reisida nii, nagu seda teha armastanud olen ja täna tunnen, et olen saavutanud ka taseme, mis mind ennast rahuldab ja loomulikult kliente ka. Fotograafiat teen Valencia kandis ja suvekuudel ka Eestis.

Kui sattute Valencia kanti ja teie elu teeks lihtsamaks soovitused restoranide või vinoteekide osas, või kuhu üldse minna, siis te ju teate, et võite vabalt mulle kirjutada, annan nõu hea meelega 😊

PS! Mul on veel müüa suurepäraseid veine, peamiselt punaseid. Kui huvi pakub, oleksin valmis müüma kastikaupa (palju neid muidugi pole, aga midagi ikka). Kirjuta DM (Helina Saarniit), kui soovid täpsemat infot. Natuke veine on veel JÄÄs, kuid põhiladu on Tallinnas Järvel, sealt saaks veinid ka kätte. Veine saan müüa arvega.

Olete olnud parimad, pakkunud ägedaid lugusid, avardanud mu silmaringi, andnud positiivset energiat ja andnud usku, et kui teed midagi kirega, siis on kõik võimalik! Aitäh, et mind usaldasite, olen selle eest väga tänulik! Õnneks on Eesti väga väike ja loodan teid ühel või teisel viisil ikka veel kohata.

Kes viitsis lõpuni lugeda, siis ma ei pane seda FB lehte kinni vaid kutsun hoopis üles teid siin jagama (kommentaaridesse) oma kogemusi Eesti restoranidega. Kuhu soovitaksite minna, ja kuhu mitte, ning miks? Praegu tundub mulle, et Eesti restoranid on minu jaoks kuidagi otsa saanud, aga loodan, et see tunne on petlik ja viga minus, ning “probleem" seisneb hoopis selles, et ma Eestis liiga tihti ei viibi 😉

24/12/2024

Armsad kallid JÄÄ sõbrad😎
Uueks aastaks soovime teile suuri maitseelamusi, huvitavaid ja üllatavaid-, tasakaalus kooslusi ja palju palju seiklusi - elus peab põnevust ja väljakutseid olema👌🎄🍾🥂 .bistrot #2025

Tsiteerides särasilmset Joosep Tootsi nii sõnas, kui emotsioonis:" Ohh sa Juudas!!!" - selline oli energia eile JÄÄs😎JÄÄ...
23/08/2024

Tsiteerides särasilmset Joosep Tootsi nii sõnas, kui emotsioonis:" Ohh sa Juudas!!!" - selline oli energia eile JÄÄs😎
JÄÄ klubi liikmed oskavad juba meeleolu luua! Julgen kindlusega väita, et õhkkond JÄÄs oli positiivsetest emotsioonidest paks.
Kuidas saakski mitte olla, kui naudivad kõik (pean silmas, ka kogu JÄÄ tiim ise) ning köögis toimetab Tom (minu armas abikaasa) - kõik 6 käiku viisid keele alla🍒

Siin ka väike pildiseeria meenutuseks eilsest õhtust. Nagu ikka, sai fotokas kätte võetud just siis, kui roogasid laual enam polnud. Oleks tahtnud hirmsasti ka oma abikaasat actionis jäädvustada, aga no see kõik tuleb pähe ju alles siis, kui võimalus möödas!

Igatahes, armsad JÄÄ Klubi liikmed; aitäh, et meiega olete!

Kes on klubiga liitumise "maha maganud", aga tahaks ka klubis olla, siis liituda saad siin https://www.jaarestoran.ee/et/jääklubi
Ära niisama liitu, ainult ikka siis, kui JÄÄ Klubi sündmustel osaleda on Sinu tõsine soov.

Lights Out - The best of the Best! Pildigalerii ka filmi juurde 😎
17/06/2024

Lights Out - The best of the Best!
Pildigalerii ka filmi juurde 😎

16/06/2024

AITÄH TEILE KÕIGILE♥️

Nii teile, kes eile kohal olite, kui teile, kes seekord osaleda ei saanud - oleks teid kõiki suurima rõõmuga võõrustanud, aga JÄÄ on liiga väike.
JÄÄl on väga palju sõpru ja ma tänan teid kõiki, kes te JÄÄl külas olete käinud (mõni viimastel nädalatel lausa 3-4 korda nädalas) 😘

JÄÄ sõbrad, kes te juurdlete, mis edasi saab; need saavad teada, kes JÄÄ kodulehel ennast JÄÄ klubi liikmeks registreerivad. Ei kutsu üles nüüd kõiki tormijooksul registreeruma - tegelikult võiksid seda teha vaid juhul, kui päriselt JÄÄga seotud soovid olla 😎

Siia, kui teile sobib, panen vahel üles toredaid toidu- või muiduhetki reisidelt või tagasivaateid mõnele tulevikus toimuvale ägedale JÄÄ sündmusele 😉

Kui Teil küsimus, kuhu nüüd edasi? Siis, hetkel on olemas üheotsapilet ühte riiki - kohe, peale Jaanipäeva.
Hingan korra ja siis.... oi siis.....

Muah!
Helina

Täna siis põhimõtteliselt JÄÄ viimane brunch 😎Järgmisel laupäeval avame uksed 12.00 ja  brunchi (ka a'la Carte) pakume k...
08/06/2024

Täna siis põhimõtteliselt JÄÄ viimane brunch 😎
Järgmisel laupäeval avame uksed 12.00 ja brunchi (ka a'la Carte) pakume kuni 16.00, siis sulgeme uksed õhtuseks peoks.🍾🥂

Kui mõtled, mida täna õhtul teha, siis me kutsume JÄÄsse mõnulema 😎
29/05/2024

Kui mõtled, mida täna õhtul teha, siis me kutsume JÄÄsse mõnulema 😎

Ägedaid pühi teile! Oleme avatud, võtame vastu ning toidame-joodame teid suurima heameelega❣️
01/05/2024

Ägedaid pühi teile!
Oleme avatud, võtame vastu ning toidame-joodame teid suurima heameelega❣️

Kallid sõbrad, see on JÄÄ viimane menüü, mida pakume 26.04-15.06 On olnud ägedad 2 aastat! Oleme andnud endast kõik, et ...
26/04/2024

Kallid sõbrad, see on JÄÄ viimane menüü, mida pakume 26.04-15.06

On olnud ägedad 2 aastat! Oleme andnud endast kõik, et meie külalised saaksid nautida JÄÄ erakordset kirge toidu-, veini ja teeninduse vastu.

JÄÄ külalised teavad, et tegemist on olnud hinge-kireprojektiga, pakkumaks külalistele autentseid maitseid erinevaist maailmapaigust, kuid seda endale esitatud tingimusega, et teen seda niikaua, kuni JÄÄl on Chef Mihkel.

Mihkel on erakordne ja andekas peakokk. Temaga koostöö on olnud suurepärane ja julgen arvata, et oleme üksteiselt mõlemad nii mõndagi õppinud ja selleläbi on ka meie endi maailmad rikkamaks saanud.
Mihkli kõrgel tasemel oskused, tunnetus ja professionalism on minul võimaldanud teile “edastada” JÄÄ tõelise eksistentsi ideed. Olen talle tänulik, et ta minusse uskus/usub.
Kahjuks jätkub Mihkli teekond peakokana Hispaanias.

Tahan rõhutada, et sellise JÄÄ lõpetamise tingimuse seadmine on 100% olnud minu otsus ja pole kunagi olnud Mihkli vastutus või soov, vastupidi, see mõte on talle vastumeelne.

JÄÄ oma praegusel kujul sulgeb uksed 15. juunil. Tulge ennem kindlasti külla, tahaks teist nii paljusid veel näha.

Ja ega ma ei ütle, et see on JÄÄ lõpp. Meie veinivalik on imeline, ja miks mitte, kui tuleb kihk peale, teeme aegajalt mõnusaid veiniõhtuid koos meie imeliste Ibericotega - neid ju ideaalne veini kõrvale nautida 😉 Kindlasti annan igasugu mõtetest teile teada.
Või soovib keegi hoopis JÄÄ veinivaru üldse endale? Olen pakkumistele avatud.

Samas, loomulikult ootavad JÄÄ ruumid kogu oma täies varustuses (koos või ilma veinita) õiget, kirglikku ja enesekindlalt “kosilast”, kes tunneb, et JÄÄ on just see koht, kus võimalus ennast teostada ja külalistele vähemalt sama erakordset või veelgi paremat elamust pakkuda, nagu seda tegime meie 😊 Kui tundsid ennast ära, võta ühendust!

Minu silmis on JÄÄ olnud edukas ja äge projekt, sest olen tutvunud imeliste inimestega ja tunnistan, et mõte sellest, et teid võibolla enam kunagi ei näegi, tekitab tühjust ja kurbust. See on ka põhjus, miks jätan ukse niipalju irvakile, ehk, teen ikka aegajalt, kuni õige “kosilase” leidmiseni, uksed lahti😊

Mul on hea meel, et olen elus saanud teha-kogeda midagi nii ainulaadset ja seda 100% enda tingimustel. Olen JÄÄs väga palju õppinud ja allahindlust ei teinud üheski detailis!

Siinkohal tahan kindlasti ära mainida ka Mari-Liisi-, Timo-, Desiree-, Kaetana-, Grethe-, Kaisa. Nende inimeste panust JÄÄsse on võimatu alahinnata, ka nendeta ei oleks JÄÄ, JÄÄ ❣️

JÄÄ perenaine
Helina

Siin HEA uudis meie krevetisliderite fännidele: otsustasime, et sel laupäeval pakume neid terve päeva 👌🏼
09/04/2024

Siin HEA uudis meie krevetisliderite fännidele: otsustasime, et sel laupäeval pakume neid terve päeva 👌🏼

Hello Nature 😎
02/04/2024

Hello Nature 😎

Address

Jaama 8
Keila
76605

Opening Hours

Tuesday 17:00 - 22:30
Wednesday 17:00 - 22:30
Thursday 17:00 - 22:30
Friday 17:00 - 23:00
Saturday 12:00 - 23:00

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when JÄÄ posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to JÄÄ:

Share

Category