22/04/2026
Takové spolupráce nejsou samozřejmost – o to víc si jí vážíme.
Děkujeme celé Holubyho chatě za důvěru, otevřenost a energii, která je cítit ve všem, co děláte. Pracovat s někým, kdo to má nastavené podobně, dává smysl – a je to znát i na výsledku.
Těšíme se na všechno, co je ještě před námi. 🍰
SLADKÝ ŽIVOT NA HOLUBYHO CHATE!
Ak vy máte niekedy dni, keď viete, že niečo treba radikálne zmeniť?
My sme to tak mali v decembri s koláčikmi.
Síce sme úplne nevedeli, čo hľadáme, ale chceli sme niečo lokálne, niečo z kvalitných surovín a hlavne niečo INÉ.
Keď som prvýkrát narazila na Kafé na kopci, tušila som, že som našla poklad.
Všetky koláčiky na fotkách vyzerali tak sviežo a prirodzene, že bolo až ťažké uveriť tomu, že môžu zároveň aj dobre chutiť.
Ale stretli sme sa.
Čakala nás nádherná útulná kaviareň, luxusná káva a prosím pekne, PRIPRAVENÁ OCHUTNÁVKA!
A asi už tušíte, bolo to FAMÓZNE!
Tak sme skúsili, že veď uvidíme a prišiel krst ohňom, alias rekordná vianočná návštevnosť.
Zrazu sme z nesmelej e-mailovej komunikácie prešli na denné objednávky a výlety do Květné.
A viete, čo?
Po 4 mesiacoch intenzívnej spolupráce môžem absolútne úprimne povedať, že to bol fakt dobrý nápad.
Koláčiky chutia perfektne, vyzerajú úžasne a naša Adriana je neskutočná profesionálka.
Za všetko hovorí asi to, že ich už bežne balíme našim hosťom do krabičky, nech si ich môžu vychutnať aj doma. A napríklad dnes ste si už kúpili takmer celú našu víkendovú zásobu.
A tak sme na chate sfúkli sviečku pri príležitosti našej úspešnej 4-mesačnej spolupráce.
A ďakujeme.
Vám, ktorí ich ochutnávate a chválite, ale najmä našim kamarátom z na kopci, ktorí nám ukázali, ako to má vyzerať. Myslím, že nás čaká krásne a sladké spoločné leto!