29/04/2023
Milí pravidelní i nepravidelní štamgasti,
většina z vás už víte, ale přesto si myslíme, že je potřeba rozloučit se i zde...
V roce 1992 se Dušan a Jarmila Pavlíčkovi rozhodli naplno provozovat hospodu, která byla vždy nedílnou součástí naší obce. Dušan rád bavil lidi a Jarmila ráda vařila, oba dříči a tak jejich předpoklady pro spokojené hosty byli velké.
Život se ale na vaše plány neptá a v roce 1996 Dušan po vážné nemoci zemřel. Přesto, že to byla doba velmi těžká a mnoho lidí nevěřilo, že to sama zvládne, pokračovala s vervou jí vlastní, dál v odkazu, který jí zůstal. Za podpory svých synů, rodiny, přátel a Věry Křepelové to zvládla, i když to mnohdy nebylo vůbec jednoduché.
Nyní v roce 2023 se příběh uzavírá a po více jak 30 letech Jarmila odchází do zasloužilého důchodu.
Denní provoz hospody se tedy zavírá.
Hospoda se sálem však budou dál příležitostně fungovat pro kulturní akce, plesy, divadla nebo Vaše soukromé oslavy.
A to pod vedením jejího syna Honzy. Veškeré dotazy prosím, už nyní směřujte na něj (tel. 737 479 273).
Jménem celé hospody a především jménem Járy, Jarušky, Sýkorky, jak jste ji nejčastěji oslovovali vám všem děkujeme za přízeň a pochopení.
Dnes poslední den s Járou a Křepelkou na čepu. 🙂