03/06/2021
Vážení příznivci naší kuchyně,
po dvanáctiletém výletu s námi skrz francouzskou kuchyni jsme se rozhodli zavřít naší restauraci, abychom si konečně užili objevování krás České Republiky.
Srdečně děkujeme našim věrným hostům, kteří nám budou chybět.
Mějte se krásně a dbejte na to, co jíte. 🍕🐌
Bruno, Maruš, Leo.
P.S. Největší díky patří naší Mili, která s námi byla až do úplného konce. 🥰