07/05/2026
Er zijn weer een aantal superleuke feesten gepasseerd, en ondertussen zijn we al volop in gesprek voor toffe events deze zomer én zelfs voor 2027 🪩💗
Wij organiseren feesten en events in allerlei soorten en maten in het Perron. Maar hoe werkt dat nu precies bij ons?
1️⃣ Jij stuurt ons een mailtje
Met jouw idee, datum, aantal personen of gewoon: “Ik wil iets organiseren, maar weet nog niet goed wat.” Alles mag 😉
2️⃣ We spreken af in het Perron
Dat is meteen het gezelligste deel. We tonen je graag de zaak, bekijken samen de mogelijkheden en luisteren naar wat jij precies zoekt.
3️⃣ We werken alles op maat uit
Van foodsharing en BBQ-buffetten tot walking dinners, van DJ tot photobooth, van een intiem feestje tot een full-on dansfeest: alles wordt afgestemd op jullie vibe.
4️⃣ Je ontvangt een duidelijke offerte
Geen verrassingen achteraf. Gewoon helder, overzichtelijk en volledig op maat van jouw event.
5️⃣ Jij geniet, wij regelen de rest 🍸
Op de dag zelf zorgen wij voor de sfeer, service, catering, muziek en de volledige organisatie. Jij hoeft alleen nog maar te genieten met je gasten.
Verjaardag, babyborrel, trouwfeest, afterwork, pensioenfeest of bedrijfsevent?
Bij ons is (bijna) alles mogelijk ✨
📩 Zin gekregen om plannen te maken?
Stuur een mail naar [email protected] of kom eens langs voor een babbel in het Perron.
Wel liefst op afspraak, dat werkt voor iedereen het best.
📸 .be