19/04/2024
Hoi iedereen ,
Een rit van 8 jaren "Refter" hebben we er stilaan opzitten.
Een rit met een hele hoop topmomenten , soms ook heel zware maar vooral heel leerrijke momenten met fantastische klanten in return en zeker ook blijvende vriendschappen . MAARRRRRRR ..
Maar soms kruist er geheel onverwacht een opportuniteit je pad die onze hele wereld op zijn kop zette en die ertoe geleid heeft dat we onze "Refter" gaan loslaten .
Axel en ik zijn hierbij natuurlijk niet over één nacht ijs gegaan en hebben deze beslissing weloverwogen genomen .
Na een vruchtbare periode van samenwerking en groei gaan onze wegen in alle vriendschap uit elkaar en sluiten we het hoofdstuk "REFTER" als goede vrienden en nog steeds als vader en zoon af !
We hebben bij onze kandidaat overnemer ervoor gekozen om de "REFTER" niet zomaar aan eender wie te verkopen maar aan onze goede collega's Mario en Kathleen .
We hebben er dan ook alle vertrouwen in dat het nieuwe team onder leiding van Mario en Kathleen een nieuwe wind zal doen waaien en jullie met groot enthousiasme zullen ontvangen en soigneren .
Verdwijnen jullie dan plots met de noorderzon hoor ik jullie al zeggen .
Tuurlijk niet ... tot eind september blijft alles ongewijzigd .
MAW een hele lente en prachtzomer lang om nog te genieten van de "REFTER 1.0"
tijd zat dus om al jullie cadeaubonnen , geplande en ongeplande feestjes , topavonden en herinneringen ten gelde te maken .
dus om het in onze eigen woorden te zeggen
groetjes
Axel en Tommy , en natuurlijk ook de knapste serveersters van ganz OBK