28/04/2026
ZEBRA x EXPO
------------------------
EVELIEN DE VUYST
6 mei tot 13 juni
"Met liefde voor snuisteren, fotografie en een oude typemachine heb ik gevonden foto’s geheel intuïtief verbonden met zinnen die spontaan in mijn hoofd kwamen. Die zinnen zijn mogelijks gelinkt aan coachings die ik doe met vrouwen.
Ik hoop met deze collage’s wijsheid, liefde, nostalgie en humor door te geven.
Om jullie, de koffiebarbezoeker een klein gelukske te bezorgen of wie weet wel een boodschap van het universum heb ik ook ‘meeneem-kunst’ gemaakt. Bedenk al maar een cijfer tussen 1-6."
WELKOM
Op de opening van de expo samen met Evelien:
"Wil je weten welke zinnen in mijn hoofd dwarrelden of willen wij al lang nog eens koffie drinken samen? Welkom op 10/5 van 11-13u in de koffiebar Zebra in Mol" - Evelien
Extra info:
ZEBRA zal op 10 mei de hele dag open zijn
en er zijn pizza's vanaf 17u om de dag af te sluiten.
De Molse straten & het rondplein worden ingepalmd door allerlei markten die dag tijdens MOL MEI MET.
Heel wat te beleven dus!
Kom je met de auto? Maak dan zeker gebruik van de randparkings aan het zwembad, de kerk en het station.