Bakker Baeten

Routebeschrijving Website Contact opnemen met het bedrijf

Bakker Baeten Brood- en banketbakker sinds 1955 met winkels in Opoeteren, Genk, Maaseik . Bakker Baeten in een KMO.

Onze winkel in Maaseik heeft ook een verbruikerssalon waar je buiten gebak ook een kleine gerechten consumeren. We geven werkgelegenheid aan 20 full-time, 20 part- time werknemers en een 25-tal studenten en 10 flex personen We leveren ook aan derden zoals het Ziekenhuis ZOL Maaseik , Ter Engelen Maaseik en Bree, Slager Jos, verzorgingscentrum Maasport , Mandanas Genk,Familia Genk ,leveringen aan bedrijven, hotels en kleine bakkerijen. Na de uren kan je terecht bij één van onze 3 broodautomaten.

11/10/2026

Opgelet :vacature voor Delen mag ,graag!

Binnenkort verkrijgbaar bij onze bakkerij
10/10/2026

Binnenkort verkrijgbaar bij onze bakkerij

Synergiebrood ook verkrijgbaar bij onze bakkerij.
08/10/2026

Synergiebrood ook verkrijgbaar bij onze bakkerij.

🍂 De herfst nodigt uit om het wat rustiger aan te doen.
Een frisse wandeling, een warme jas en daarna genieten van een heerlijke boterham. 🥾🍞

Met Synergiebrood kies je voor een voedzame boterham vol granen, zaden en pitten. 🌾💚
Want goed voor jezelf zorgen hoeft helemaal niet ingewikkeld te zijn.

08/10/2026

Koffie* & vlaai nu voor €6,5 😋

*Of thee

27/09/2026
Voor onze winkel Maaseik Kolonel Aersplein 10 netto loon 15 euro/uur
21/09/2026

Voor onze winkel Maaseik Kolonel Aersplein 10 netto loon 15 euro/uur

Morgen donderdag 17 september zijn onze winkels terug paraat.
16/09/2026

Morgen donderdag 17 september zijn onze winkels terug paraat.

26/08/2026

Melding – stopzetting levering brood en vlaai Woonzorgcentrum Maaspoort Maaseik

Wij willen graag duidelijkheid geven over een beslissing die ons als lokale bakker bijzonder heeft geraakt.

Sinds 1 juli 2026 zijn wij geen leverancier meer van Woonzorgcentrum Maaspoort in Maaseik.

Na jarenlang met veel zorg, kwaliteit en betrokkenheid te hebben geleverd, werd onze samenwerking stopgezet en werd gekozen voor een industriële bakkerij die zich maar liefst 196 kilometer verderop bevindt.

Wij vinden dit bijzonder jammer, niet alleen vanuit ons standpunt als lokale ondernemer, maar ook vanuit het oogpunt van kwaliteit, versheid, lokale economie en duurzaamheid.

Wij hebben altijd bewust gekozen voor ambachtelijke productie, verse producten en korte leveringsafstanden. Een lokale bakker die dagelijks vers produceert en levert, tegenover industriële productie die honderden kilometers verderop plaatsvindt, roept volgens ons terecht vragen op over de ecologische impact.

Het lijkt erop dat de prijs belangrijker is geworden dan kwaliteit en lokale verankering. Wij begrijpen dat kosten een rol spelen, maar wij vinden het jammer dat dit ten koste gaat van ambacht, versheid, lokale tewerkstelling en duurzaamheid.

Als lokale bakker hebben wij jarenlang met trots en overtuiging voor het woonzorgcentrum gewerkt. Daarom vinden wij het belangrijk om ook onze kant van het verhaal kenbaar te maken.

Lokaal kopen betekent niet alleen een lokale ondernemer steunen. Het betekent ook kiezen voor korte ketens, verse producten, lokale werkgelegenheid en minder onnodig transport.

Bedankt
Bakker Baeten

Wij kopen verse wilde    week 27 prijs 12 € . (zonder bladjes en zonder kam geplokken.)
28/06/2026

Wij kopen verse wilde week 27 prijs 12 € . (zonder bladjes en zonder kam geplokken.)

Adres

Neeroeterenstraat 2
Opoeteren
3680

Openingstijden

Maandag 07:30 - 18:00
Dinsdag 07:30 - 18:00
Donderdag 07:30 - 18:00
Vrijdag 07:30 - 18:00
Zaterdag 07:00 - 18:00
Zondag 07:30 - 15:00

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Bakker Baeten nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met Het Bedrijf

Stuur een bericht naar Bakker Baeten:

Snelkoppelingen

Delen