21/09/2026
Met groot verdriet melden wij het onverwacht overlijden van Hans Anckaert.
Hans was jarenlang een vertrouwd gezicht binnen Jeugdhuis De Flodder. Tijdens de soundchecks stond hij achter de toog wortels en selder te snijden om voor de groepen een grote pot verse spaghetti klaar te maken. De groepen waren er altijd héél content mee en keken vol bewondering naar de professionele manier waarop Hans zijn groentjes sneed. “Dat is ne echte kok”, klonk het dan.
Met zijn kookkunsten, zijn karakter en zijn vele verhalen heeft Hans mee kleur gegeven aan de Flodder. En natuurlijk denken we ook met een glimlach terug aan de momenten waarop hij even naar het bierkot verdween voor een trek van zijn sigaretje, want roken in de keuken mocht uiteraard niet.
Onze gedachten gaan uit naar zijn familie, vrienden en iedereen die hem dierbaar was. We wensen hen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd.