01/09/2026
Back to school?
& Back to VAKlab!
Welkom op:
20/9 - Métier Marché tijdens de Dag van het Eetbare Landschap. Kom verrassende producten proeven, ruiken, beleven én voelen in en voor het Kasteel van Bokrijk. Vrije toegang voor jong én oud tussen 10u - 18u.
Wat doen we achter de schermen:
De professionele coachings voor de 10 finalisten van de BKRK-awards lopen deze maand op z'n einde. We zijn even benieuwd als jullie en delen binnenkort de resultaten.
Vorige week trok onze collega Anke samen met Jielt Gregoire, Frederik Rombach en Dries Truyers - finalisten van de BKRK award Grondstoffen - naar het Design Museum in Gent. Ze bouwden er een BKRK expo op voor het heropeningsfestival van het vernieuwde Design Museum Gent. Markeer alvast 3-11 oktober in jullie agenda's voor Design Fest Gent!
En we zijn ons ook volop aan het klaarstomen voor de nieuwe Vakmanschapskalender 2026-2027. Benieuwd aan welke activiteiten jullie kunnen deelnemen? Zie 'link in bio'.
@designmuseumgent@dries_truyers_design@reroglass @jeff.rutten