30/03/2022
Het nieuwe menu staat terug met heel veel liefde en passie online.
Maar hiernaast hebben we ook triest nieuws voor jullie maar ook voor onszelf.
Verschillende factoren zorgen ervoor dat we hebben beslist afscheid te nemen van Babsies, dit willen we echter niet doen zonder enige uitleg en natuurlijk jullie als trouwe klant te bedanken.
Corona zorgde voor een start met ups & downs, de ups enkel en alleen aan jullie te danken maar ook tijdens de downs gaven jullie ons de kracht en de motivatie om verder te gaan. Met hart en ziel hebben we gerenoveerd, nieuwe gerechten ontdekt en zo Babsies laten openbloeien tot een plek waar ieder kon thuiskomen, wat waren (en zijn) we fier op ons concept en ons etablissement.
Maar we moeten eerlijk zijn met onszelf en soms ook kiezen voor onszelf, en knopen doorhakken maar vergeten doen we jullie nooit. Dit doet heel veel pijn, het concept blijft voor eeuwig in ons hart net zoals elk van jullie want zonder jullie hadden we Babsies nooit op de kaart kunnen zetten. Zelf zullen we ook elders onze rust terugzoeken want leven in Babsies zonder Babsies is geen leven.
Ons pand zal binnenkort te koop komen te staan maar tot verder bericht kunnen jullie nog steeds bij ons terecht, we gaan verder tot de voorraad op is. Dus kom zeker nog langs voor een overheerlijk ijsje, een maaltijd of een taartje. Met veel liefde zullen we jullie nog steeds bedienen. Babsies blijft voor altijd in ons hart. Veel liefs team Babsies 💚🌱