Whatz Hap

Whatz Hap Onze Happas formule verspreid zich snel! Reserveer tijdig je tafeltje en beleef een gezellige avond onder vrienden of familie! Tot Haps!

Whatz Hap is dé plek voor gezellig tafelen in Limburg: een uniek all-you-can-hap concept met meer dan 80 gerechtjes, sfeer, beleving en gezelligheid voor iedereen!

Wie er volgend jaar ook wil bij zijn, je kan al reserveren hé😜😄😉. Bedankt Luc Moons voor de reportage!
01/09/2026

Wie er volgend jaar ook wil bij zijn, je kan al reserveren hé😜😄😉.
Bedankt Luc Moons voor de reportage!

De kinderen zijn terug naar school. Na twee maanden vakantie is er eindelijk weer wat tijd voor jezelf. Vele ouders maken er een traditie van om op 1 september

31/08/2026

Er zijn 2 tafeltjes vrijgekomen voor het BackToSchool ontbijt, morgen vanaf 9u!
Geef even een belletje om te reserveren
☎️ 0470 235 185

23/08/2026

Onze laatste week... voor we er even tussenuit knijpen! ☀️

Wil je tijdens de laatste week van de vakantie nog gezellig komen Happen? 🍽️ Reserveer dan snel nog een tafeltje, want vol = vol!

🥐 Back to School Ontbijt
Er zijn nog maar 4 tafeltjes beschikbaar! Dus wil je samen met ons het nieuwe schooljaar smakelijk inzetten? Snel reserveren is de boodschap! 🎒🥳

🔋 Van 3 september t.e.m. 17 september laden wij onze batterijen op.
Vanaf 18 september staan we weer helemaal opgeladen klaar om er een heel cultuurseizoen lang tegenaan te knallen! 💚

Tot snel bij Whatz Hap!

29/07/2026

🚨 Het cultuurseizoen 2026-2027 komt eraan! 🎭

Heb jij al tickets voor een voorstelling? Maak er een complete avond van en start met onze Hap & Show-formule! 🍽️✨

✅ Heerlijk tafelen vóór de voorstelling
✅ Perfect afgestemd op de aanvang van de show
✅ Zorgeloos genieten in een gezellige sfeer

Onze vernieuwde website www.whatzhap.be geeft een duidelijk antwoord op al je vragen over het Hap & Show-arrangement tijdens voorstellingen.

🎟️ Wacht niet te lang... Voorstellingsavonden zijn snel volgeboekt!

👉 Reserveer vandaag nog en geniet van een avond vol smaak én cultuur.

De zomervakantie is alweer halverwege! ☀️📚Voor je het weet is de rust, structuur en het schoolritme weer terug. Start he...
27/07/2026

De zomervakantie is alweer halverwege! ☀️📚

Voor je het weet is de rust, structuur en het schoolritme weer terug. Start het nieuwe schooljaar gezellig met ons Back to School Ontbijt! 🥐☕🍓

🗓️ 1 september
🕘 9.00 – 11.30 uur
💶 €27,50 p.p.

Reserveer snel via www.whatzhap.be en begin het schooljaar lekker samen met ons! 🥳

Wat een topdag met ons fantastische Whatz Hap familie! ❤️ Leuke collega's, een fijne sfeer en vooral heel veel plezier. ...
26/07/2026

Wat een topdag met ons fantastische Whatz Hap familie! ❤️

Leuke collega's, een fijne sfeer en vooral heel veel plezier. We trokken met de bus naar Maastricht om van daaruit met de boot richting Luik te varen. Daarna gingen we de stad in voor een leuk stadsspel, genoten we van lekker eten, een drankje en heel wat gelach. 🍻🚤

Als afsluiter keerden we terug naar Maastricht voor een gezellig etentje. Een dag vol plezier, verbondenheid en mooie herinneringen.

Gezelligheid troef met de fantastische Whatz Hap-familie! 💙

16/07/2026

Nog niets gepland morgen?
Boek je tafeltje nu het nog kan.
☎️ 0470 235 185!

22/06/2026

🔋 Even de batterijen opladen!

Deze week zijn we maandag en donderdag extra gesloten om even op adem te komen en de batterijen op te laden.

📅 Vrijdag 26 juni staan we weer helemaal klaar om jullie te ontvangen!
Reserveren voor het weekend kan ondertussen gewoon via www.whatzhap.be⁠

Tot snel… en stay cool! 😎☀️

18/06/2026

🆘️𝗪𝗮𝘁 𝗲𝗲𝗻 𝗼𝗻𝗴𝗲𝗹𝘂𝗸𝗸𝗶𝗴 𝗴𝗲𝗸𝗼𝘇𝗲𝗻 𝘁𝗶𝘁𝗲𝗹...

Graag willen we de vele artikels die momenteel verschijnen even nuanceren. Artikels geschreven door mensen die blijkbaar weinig voeling hebben met wat er zich vandaag écht afspeelt.

Enkele feiten:
✅ De langste concessie ooit (een unicum in Beringen). Dat komt niet zomaar uit de lucht vallen, maar door een sterke en dynamische samenwerking.

✅ Een extra groei aan bezoekers voor CCB in de afgelopen 10 jaar. Bekijk de cijfers er gerust op na. De gezellige setting en de unieke sfeer tijdens de voorstellingen spelen daar ongetwijfeld een belangrijke rol in.

✅ Bezoekers komen van ver om onze gerechten te proeven. Dat is volledig de verdienste van ons geweldige keukenteam.

✅ De samenwerking met Toerisme en CCBeringen verloopt uitstekend, omdat wij altijd actief willen meewerken en meedenken.

✅ Artiesten komen graag terug, mede dankzij onze verrassende keuken. En ja, misschien ook omdat ze hier niet gewoon een lasagne voorgeschoteld krijgen. 😉

Kortom: hoe ondankbaar is het om zo'n titel te kiezen voor een verhaal over mensen die mee hebben gezorgd voor een kloppend hart in het Casino?

Wij willen vooral één duidelijke boodschap geven: wij willen graag blijven. ❤️

12/06/2026

Wauw, wat gaat het snel 🫣!
Wil je in juni nog komen Happen🍴?

Deze data zijn nog vrij in juni
15 ● 18 ● 26 ● 27

Reserveer nog je plekje voor het weg is!
Of plan al lekker vooruit in juli!🍻🍸

Bedankt voor alle leuke Hapmomenten 🤎 die wij jullie al mochten bieden.

Tot Haps!

www.whatzhap.be voor info en reservaties!

Adres

Kioskplein 25
Beringen
3582

Openingstijden

Maandag 18:00 - 21:30
Donderdag 18:00 - 22:30
Vrijdag 18:00 - 22:00
Zaterdag 18:00 - 22:00

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Whatz Hap nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Snelkoppelingen

Delen