Big Apple Brunch
- Startpagina
- België
- Antwerp
- Big Apple Brunch
De Big Apple Brunch is een beetje als op reis gaan naar ‘The city that never sleeps’. De brunch legt de link tussen de Antwerpse haven en New York.
Adres
Papenstraatje 1
Antwerp
2000
Openingstijden
| 10:00 - 14:00 |
Telefoon
Website
Diensten
- Groups
- Kids
- Outdoor
- Reserve
- Waiter
Specialiteiten
- Breakfast
- Lunch
Producten
Uitgebreide zondagse brunch met een ruime keuze in ontbijt en lunchgerechten.
Meldingen
Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Big Apple Brunch nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.
Contact
Stuur een bericht naar Big Apple Brunch:
Snelkoppelingen
Uitgelicht
The Big Apple Brunch
Met de Big Apple Brunch in Brasserie Appelmans brengen we het echte luxe brunchgevoel terug naar Antwerpen. Het is een beetje zoals op reis gaan naar ‘The city that never sleeps’. De brunch legt de link tussen de Antwerpse haven en New York, waarnaar vele emigranten in het begin van de negentiende eeuw vertrokken met de schepen van de Red Star Line.
Elke laatste zondag van de maand kunt u tussen 10u en 14u genieten van deze uitgebreide brunch. Hierbij kiest u ‘à volonté’ uit een smeltkroes van unieke smaken, variërend van klassiek tot internationaal, doorheen de verschillende verdiepingen van onze brasserie.
Big Apple Brunch: inclusief verse sappen, barista koffies en waters € 39,50 p.p. Voor kinderen t.e.m. 12 jaar is er een speciaal tarief van € 19,75 p.p.