Group-Eugene Ravels

Group-Eugene Ravels Group Eugene In 1946 richtte ze door het groeiende succes hun eerste ‘vaste frituur’ op in Ravels die na 60 jaar nog steeds wordt uitgebaat op dezelfde plaats.

WIE ZIJN WE


Een lange historiek in een korte geschiedenis

Na de bevrijding in 1944 zijn Eugene Huybs en Constans Keysers gestart met het bakken van ‘fish and chips’ voor de geallieerde troepen die gelegerd waren in Ravels. In 1976, na meer dan 30 jaar uitbating, liet Eugene zijn frituur over aan Frans Wilmsen en zijn vrouw Magda. Ze werkten zeer hard aan de uitbouw van Frituur Eugène die reeds

vanuit het verleden een begrip was geworden in de streek. De snelle expansie van de zaak zorgde ervoor dat de infrastructuur op 20 jaar tijd tot 3 keer werd vernieuwd en uitgebreid. Heden zijn ook zoon Jurgen Wilmsen en zijn echtgenote Kim actief in de Group Eugene en worden er 4 frituren succesvol uitgebaat.

het is eindelijk zover vandaag beginnen wij aan de voorbereiding van onze nieuwe job
15/12/2014

het is eindelijk zover vandaag beginnen wij aan de voorbereiding van onze nieuwe job

08/11/2012
08/11/2012

Adres

Antwerp
2018

Telefoon

0476352559

Website

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Group-Eugene Ravels nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Uitgelicht

Delen