20/05/2026
У 2026 році українські харчові компанії активно представлені на міжнародній виставці PLMA World of Private Label в RAI Amsterdam і традиційно зібрала тисячі виробників та ритейлерів з усього світу.
Україна бере участь у форматі національного павільйону, де об’єднані виробники харчової продукції презентують широкий спектр товарів — від бакалії та напоїв до продуктів із доданою вартістю та інноваційних private label-рішень. Такий формат дозволяє українським компаніям ефективно демонструвати експортний потенціал, знаходити нових партнерів та виходити на мережі європейського рітейлу.
У рамках співпраці директорка Торгового Альянсу ALLE FOOD UA Олена Каіжен, відвідала партнерів альянсу на стенді національного павільйону. Під час зустрічей сторони обговорили спільні плани розвитку, подальші задачі щодо розширення експорту української харчової продукції. Особливу увагу приділили зміцненню кооперації між виробниками та розвитку присутності українських брендів на європейських ринках.
Таким чином, участь українських компаній у PLMA 2026 є важливим кроком у посиленні позицій України на глобальному ринку private label та розвитку міжнародного партнерства.
#