Bar Restorant Klajdi

Bar Restorant Klajdi NDODHET NE AUTOSTRADEN PEQIN-ELBASAN ,TEK PYLLI I PISHAVE PEQIN MES QETESISE DHE NATYRES SE GJELBERT ,TEK NE DO TE GJENI GATIME TRADICIONALE,ORGANIZIMIN E EVENTEVE TE NDRYSHME,DASMA,DITELINDJE ETJ...KEND LOJRASH PER FEMIJE.

NDODHET NE AUTOSTRADEN PEQIN-ELBASAN ,TEK PYLLI I PISHAVE PEQIN MES QETESISE DHE NATYRES SE GJELBERT ,TEK NE DO TE GJENI GATIME TRADICIONALE,ORGANIZIMIN E EVENTEVE TE NDRYSHME,DASMA,DITELINDJE ETJ...KEND LOJRASH PER FEMIJE.DISPONOJME DHOMA HOTELI

Operating as usual

Photos from Bar Restorant Klajdi's post
01/09/2021

Photos from Bar Restorant Klajdi's post

๐Ÿ˜๐Ÿ˜‹
14/08/2021

๐Ÿ˜๐Ÿ˜‹

Photos from Bar Restorant Klajdi's post
08/08/2021

Photos from Bar Restorant Klajdi's post

05/07/2021

๐ŸŽถ

Photos from Bar Restorant Klajdi's post
21/06/2021

Photos from Bar Restorant Klajdi's post

Rehati dhe gatime speciale ๐Ÿ˜
08/06/2021

Rehati dhe gatime speciale ๐Ÿ˜

๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‹๐Ÿ˜‹
07/06/2021

๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‹๐Ÿ˜‹

22/05/2021

Relax

Photos from Bar Restorant Klajdi's post
11/05/2021

Photos from Bar Restorant Klajdi's post

๐ŸŒผ๐ŸŒธ๐ŸŒพ๐ŸŒธ๐ŸŒผ๐ŸŒพ๐ŸŒธ๐ŸŒพ
01/05/2021

๐ŸŒผ๐ŸŒธ๐ŸŒพ๐ŸŒธ๐ŸŒผ๐ŸŒพ๐ŸŒธ๐ŸŒพ

E diela ne Restorantin tone๐Ÿท
11/04/2021

E diela ne Restorantin tone๐Ÿท

Vetem gjona tmira ๐Ÿ˜‰
20/03/2021

Vetem gjona tmira ๐Ÿ˜‰

Ju mirpresim !
09/03/2021

Ju mirpresim !

09/03/2021

Ju mirpresim per gezimet tuaja !!
Per rezervime tel : 0693374525
0682424633

Kenaqesia jone per t'ju sherbyer gatimet tona๐Ÿฝ๐Ÿป
21/02/2021

Kenaqesia jone per t'ju sherbyer gatimet tona๐Ÿฝ๐Ÿป

โ„โ„โ„โ„โ„โ„๐ŸŒจ๐ŸŒจ๐ŸŒจ
14/02/2021

โ„โ„โ„โ„โ„โ„๐ŸŒจ๐ŸŒจ๐ŸŒจ

๐Ÿ˜‹๐Ÿ˜‹๐Ÿ˜‹๐Ÿ˜‹
09/01/2021

๐Ÿ˜‹๐Ÿ˜‹๐Ÿ˜‹๐Ÿ˜‹

๐Ÿ˜‹๐Ÿ˜‹
22/12/2020

๐Ÿ˜‹๐Ÿ˜‹

๐Ÿ‚๐Ÿ๐Ÿ‚๐Ÿ๐Ÿ‚๐Ÿ๐Ÿ๐Ÿ‚๐Ÿ๐Ÿ‚๐Ÿ‚๐Ÿ
09/12/2020

๐Ÿ‚๐Ÿ๐Ÿ‚๐Ÿ๐Ÿ‚๐Ÿ๐Ÿ๐Ÿ‚๐Ÿ๐Ÿ‚๐Ÿ‚๐Ÿ

14/11/2020
Pershendetje miq !Sezoni filloi per se mbari , vit pas viti jemi munduar te permirsojme gatimet dhe sherbimin tone. Ofro...
29/10/2020

Pershendetje miq !
Sezoni filloi per se mbari , vit pas viti jemi munduar te permirsojme gatimet dhe sherbimin tone. Ofrojme Gjel Deti te pjekur me mjeshtri dhe perkushtim maksimal. Ju mirpresim . Tel : 069 33 74 525

Me gjojna tmira...๐Ÿฆƒ๐Ÿ“๐Ÿ˜‹๐Ÿคทโ€โ™‚๏ธ
11/10/2020

Me gjojna tmira...๐Ÿฆƒ๐Ÿ“๐Ÿ˜‹๐Ÿคทโ€โ™‚๏ธ

Sapo doli๐Ÿ˜‹๐Ÿฆƒ
10/10/2020

Sapo doli๐Ÿ˜‹๐Ÿฆƒ

01/10/2020

๐Ÿคต๐Ÿ‘ธ๐Ÿพ๐Ÿพ๐Ÿพ๐Ÿพ๐Ÿพ

01/10/2020

๐Ÿ˜

๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰
05/08/2020

๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰

MashaAllah  @ Restorant Klajdi
07/07/2020

MashaAllah @ Restorant Klajdi

Matura 2020!๐ŸŽ‰๐ŸŽ‰
04/07/2020

Matura 2020!๐ŸŽ‰๐ŸŽ‰

04/07/2020

Zjaaarr Matura 2020!๐Ÿ‘

Ju mirpresim ti shijoni ushqimet tona,nen qetesinรซ dhe freskinรซ e pishave๐Ÿค—๐ŸŒž๐ŸŒฒ๐ŸŒณ๐ŸŒฒ
26/06/2020

Ju mirpresim ti shijoni ushqimet tona,nen qetesinรซ dhe freskinรซ e pishave๐Ÿค—๐ŸŒž๐ŸŒฒ๐ŸŒณ๐ŸŒฒ

๐Ÿ’ฎ๐Ÿ’ฎ๐Ÿ’ฎ
19/06/2020

๐Ÿ’ฎ๐Ÿ’ฎ๐Ÿ’ฎ

Ne ju mirepresim ๐Ÿ˜‰๐Ÿค—๐Ÿค—๐Ÿ˜‹
02/06/2020

Ne ju mirepresim ๐Ÿ˜‰๐Ÿค—๐Ÿค—๐Ÿ˜‹

28/05/2020

๐ŸŒณ๐ŸŒฟ๐ŸŒพ๐ŸŒฒ๐ŸŒณ๐Ÿ€๐ŸŒพ๐ŸŒฟ๐ŸŒณ

๐Ÿค—๐Ÿฅ‚๐Ÿป๐Ÿฝ pamjet flasin vet๐Ÿ˜‹๐Ÿ˜‹ ๐Ÿคทโ€โ™‚๏ธ
17/05/2020

๐Ÿค—๐Ÿฅ‚๐Ÿป๐Ÿฝ pamjet flasin vet๐Ÿ˜‹๐Ÿ˜‹ ๐Ÿคทโ€โ™‚๏ธ

๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰
12/05/2020

๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜‰

Address

Rruga Abdurrahman Pasha 1563
Peqini
3050

Telephone

+355693374525

Specialties

  • Breakfast
  • Coffee
  • Dinner
  • Drinks
  • Lunch

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Bar Restorant Klajdi posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Bar Restorant Klajdi:

Videos

Category

Nearby restaurants


Other Peqini restaurants

Show All