07/06/2020
Прийміть мої вітання зі святом! 🌿
Всім міцного здоров’я! 🙏🏻
А мій чудовий італійський дизайн підріс. Вишивати його несказанне задоволення 🙌🏻👍!
Тож сміливо можу радити його всім вишивальницям. Я для себе винайшла критерії вдалої вишивки і вибору дизайну: так щоб і гарно, і легко було вишивати. Так, майже всі квіти в букетах або в пейзажних дизайнах - це дуже гарно, але на схемі це часто розмаїття хрестиків і суцільний хаос. Наприклад, серія квітучих полів від Анкор, це ще той головний біль🙄😉, хоч результат і надзвичайний, але відпочити над цією мішаниною різнокольорових хрестиків навряд чи вдасться.
А от пейзажі із будиночками і вуличками зазвичай містять більше прямих ліній, що значно пришвидшує процес.
Взагалі обираючи дизайн для вишивання, слід неодмінно подивитись на схему, наскільки виробник потрудився з нею, як підібрав значки для кольорів, читабельні вони чи це суцільна китайська грамота з ієрогліфів. 😮 Так, колись я марила однією дуже гарною вишивкою із сценою полювання- вершники у червоних камзолах на фоні прекрасного осіннього лісу. Та коли вдалося придбати схему, то я була просто шокована тим, з яким, вибачте, садизмом виробник обирав значки!(( Єгипетські письмена поряд із нею, як дитячий букварик🤯. Мозок закипає))) В результаті я так і не стала вишивати ту картину.
Але на щастя є неймовірний на якого завжди можна покластися і купувати омріяний набір буквально із закритими очима, адже з такою любов’ю відноситись до свого клієнта може хіба що рідна мама)), їх схеми можна не те, що читати, а співати по них можна))). От за що я назавжди полюбила Дім і зрозуміла, що в дизайнах не може бути чогось другорядного і неважливого! Все, буквально все має бути продуманим і зручним, до найменшої дрібниці! Це і є одне із правил переможця! 😉 #дименшинс #вишивка #люблювышивать #люблювышиватькрестиком #вышиваютнетолькобабушки #европейскоебистро