16/06/2026
Це був довгий та непростий шлях 🎂
Але крок за кроком ми прийшли до моменту, коли DE TORT уже відкрився 🤍
Для нас це великий новий етап, у який ми вклали багато сил, любові й бажання створити простір, куди хочеться повертатися.
І тепер ми з радістю чекаємо вас щодня на каву, десерти та улюблені тортики ✨
Працюємо щодня з 07:00 до 20:00
вул. Михайла Коцюбинського, 14
біля метро «Університет»
#торткиїв #бентоторт #торт #бентоторткиїв