22/03/2026
Ski Stop kończy swoją działalność i odchodzi na zasłużoną emeryturę…
To miejsce miało swój niepowtarzalny klimat i przede wszystkim – swoich ludzi.
W sezonie potrafiło zaskoczyć niejedną awarią, ale dzięki spokojowi, doświadczeniu i pomysłowości wieloletnich pracowników, zawsze udawało się wyjść z każdej sytuacji.
Dziękujemy wszystkim Gościom – za obecność, uśmiech i wspólnie spędzony czas.
Dziękujemy Pracownikom – za serce, zaangażowanie i codzienną walkę o to, żeby wszystko działało jak należy.
Ostatnie 6 lat to głównie dziewczyny były na posterunku .
To dzięki Wam kiełbaska i karczek smakowały jak z 5-gwiazdkowej restauracji.
Ogromne dzięki – jesteście niesamowite! ❤️
To był piękny czas.
Do zobaczenia… gdzieś na szlaku.
Dziękujemy za wszystko. SKI STOP❤️