17/06/2026
Kedves Vendégeink! Sziasztok! 👋
Egy kis bejelentéssel érkeztünk nektek a nyitvatartásunkkal kapcsolatban.
Először is, szeretnénk nagyon megköszönni, hogy az elmúlt hónapokban ilyen rengetegen látogattatok el hozzánk! 🍜 Hihetetlen érzés látni, mennyire szeretitek a ramenjeinket, ezért végtelenül hálásak vagyunk. 🙏 Mindent megteszünk, hogy a lehető legjobb élményben legyen részetek, és minden tálunk a megszokott, tökéletes minőségben készüljön.
Kis családi vállalkozásként ahhoz, hogy mindig frissek legyünk és a maximumot nyújthassuk nektek, egy pici változtatásra van szükségünk. 😴 A jelenlegi pörgés mellett a hétfő-keddi szabadnapok már nem elegendőek a regenerálódásra, ezért az eddigi félnapos vasárnapi nyitvatartásunkat teljesen zárva tartásra módosítjuk. Mostantól tehát vasárnaponként is pihenünk, hogy a hét többi napján tele energiával várhassunk benneteket a pult mögött! 💪
Szeretettel várunk titeket szerdától szombatig a megszokott időben! Köszönjük a megértéseteket és a töretlen támogatást! ❤️