03/04/2026
Megérkezett valami, amivel tél óta nagyon sokat dolgoztunk és készültünk… 🤎
Az Azúr fagylalt története most egy új fejezettel bővül. 🫣
Tudjátok, hogy a Kifli.hu-val van egy sikeres együttműködésünk.🥰
Az egyik megbeszélés során felvetették, hogy nem szeretnénk-e a fagylaltok mellett valami különleges dolgot is alkotni!? 🤔
Kapva kaptunk az alkalmon, mert bennünk is többször felmerült már, hogy picit mást alkossunk. 💁🏼♀️🎁
Ismeritek, imádjátok a Dulce De Leche fagylaltunkat. ❤️
A története, hogy két évvel ezelőtt az olaszországi világkiállítás keretein belül találkoztunk egy madridi manufaktúrával, akik kizárólag kézzel készített karamellel foglalkoznak. Azonnal éreztük, hogy közöset kell alkotni. Az ő szakértelmük és a mi cukrászaink karöltve megalkották úgy a receptet, hogy isteni fagylaltot készítsünk a karamelljükből. 🇮🇹🧑🏼🍳👩🏻🍳👨🏽🍳
Ezt a vonalat tovább erősítve, megalkottuk az Azúr újdonságát:
✨A Dulce De Leche prémium karamell krémét. ✨
Egy selymes, brutálisan gazdag karamellkrém, amit imádni fogsz kanállal vagy kenyérre kenve, süteményhez, palacsintába, kávéhoz!🤎
📍 Mostantól kapható az üzleteinkben és a Kifli.hu kínálatában is.🛒
Ha egyszer megkóstolod… nincs visszaút. 😉