Ninan keittiö Linnakallio Veho

Soita Verkkosivusto Ota yhteyttä: Yritys

Ninan keittiö Linnakallio Veho

Lounaspöytä katettu. Pannupihvejä pippuri-kermakastikkeessa L, Thai-kanaa M,G ja Paahtoperunoita M, G.Lounas loppuu kesä...
22/06/2026

Lounaspöytä katettu. Pannupihvejä pippuri-kermakastikkeessa L, Thai-kanaa M,G ja Paahtoperunoita M, G.
Lounas loppuu kesän ajan jo klo 12.00

Tänään Tiistaina 16.6Mustamakkaraa ja puolukkahilloa MFafitaskanaa cheddarkastikkeella L,GPottumuusia L, GLohikeittoa L,...
16/06/2026

Tänään Tiistaina 16.6
Mustamakkaraa ja puolukkahilloa M
Fafitaskanaa cheddarkastikkeella L,G
Pottumuusia L, G
Lohikeittoa L,G

Uudella somesivulla: Ninan keittiö on arvonta, josta voit voittaa ilmaisen lounaan vaikkapa meille Veholle! Käy osallist...
15/06/2026

Uudella somesivulla: Ninan keittiö on arvonta, josta voit voittaa ilmaisen lounaan vaikkapa meille Veholle! Käy osallistumassa ja liity seuraajaksi 😍

https://www.facebook.com/photo?fbid=122104714472437708&set=a.122095545260437708

Kaikki eivät ole vielä löytäneet uusia somesivujamme ja tavoittaaksemme kaikki asiakkaamme, julkaisemme arvonnan! Kutsu siis kaverisi seuraamaan sivujamme ja osallistu arvontaan! 🤩

✨ Voita ilmainen lounas! ✨

Osallistut arvontaan näin:
● Jätä kommentti tämän postauksen kommenttikenttään, kerro kommentissa missä Ninan keittiön ravintolassa söisit ilmaisen lounaan

📝 Tärkeää tietoa arvonnasta:
• Arvomme 5 voittajaa Facebookissa ja 5 voittajaa Instagramissa (https://www.instagram.com/ravintolatninankeittio/) . Kukin saa yhden ilmaisen lounaan valitsemassaan Ninan keittiön ravintolassa. Otamme yhteyttä voittajiin yksityisviestillä arvonta-ajan päätyttyä. Palkintoa ei voi muuttaa rahaksi.
• Jokainen kommentti alkuperäisessä postauksessa (ei ryhmässä jaettu!) on uusi arpa.
• Arvonta suoritetaan torstaina 18.6.2026, kommentoi siis viimeistään 17.6.
• Facebook ja Instagram eivät ole mukana arvonnassa.
• Tämä on Ninan keittiön ainoa virallinen käyttäjätili – varo huijauksia!

Tänään 10.6 keskiviikkona.Savulohta ja tilli-kermaviilikastiketta L, GGrillikanaa salsa-paprikakastikkeessa M, GTalon pe...
10/06/2026

Tänään 10.6 keskiviikkona.
Savulohta ja tilli-kermaviilikastiketta L, G
Grillikanaa salsa-paprikakastikkeessa M, G
Talon perunamuusia L, G
Kermaista lohikeittoa L, G

Tänään Maanantaina: Pasta Bolognesea L, Rapeita kanaleikkeitä ja Mangomajoneesia M,G ja Yrttiperunoita M, G
08/06/2026

Tänään Maanantaina: Pasta Bolognesea L, Rapeita kanaleikkeitä ja Mangomajoneesia M,G ja Yrttiperunoita M, G

Meksikolainen herkkupöytä tänään.Tervetiloa!
05/06/2026

Meksikolainen herkkupöytä tänään.Tervetiloa!

Tänään keskiviikkona 27.6:Talon herkkulasagnea L, Hawaijin kanaa ja riisiä L,GPariisinperunoita M,GStoranoffia L, GTerve...
27/05/2026

Tänään keskiviikkona 27.6:
Talon herkkulasagnea L, Hawaijin kanaa ja riisiä L,G
Pariisinperunoita M,G
Storanoffia L, G
Tervetuloa!

Maanantai 4.5Talon lihapullia kermaisessa pippurikastikkeessa L G.Paahdettua Thai-kanaa punaisessa curryssa M G.Kasvisgr...
04/05/2026

Maanantai 4.5
Talon lihapullia kermaisessa pippurikastikkeessa L G.
Paahdettua Thai-kanaa punaisessa curryssa M G.
Kasvisgratiinia VL G
Tervetuloa!

Tervetuloa lounaalle. Tänään maanantaina 27.4Pasta Bolognese Rummopastasta L, Rapeita kanaleikkeitä ja mangomajoneesia M...
27/04/2026

Tervetuloa lounaalle. Tänään maanantaina 27.4
Pasta Bolognese Rummopastasta L, Rapeita kanaleikkeitä ja mangomajoneesia M G ja Haudutettua riisiä M G

Osoite

Jasperintie 1
Tampere
PIRKKALA

Aukioloajat

Maanantai 08:30 - 15:00
Tiistai 08:30 - 15:00
Keskiviikko 08:30 - 15:00
Torstai 08:30 - 15:00

Puhelin

+358505475675

Ilmoitukset

Saat tiedon ensimmäisenä: lähetämme sinulle sähköpostia, kun Ninan keittiö Linnakallio Veho julkaisee uutisia ja tarjouksia. Sähköpostiosoitettasi ei käytetä muihin tarkoituksiin, ja voit perua tilauksen milloin tahansa.

Ota Yhteyttä: Yritys

Lähetä viesti: Ninan keittiö Linnakallio Veho:

Oikopolut

Jaa

Kategoria