03/09/2024
Víte co máme krásně nachlazené a co musíte určitě minimálně alespoň ochutnat? Nefiltrovaná vína od vinařství Nešpor&Rajský. Dělím dosavadní hosty, kteří ochutnali do několika skupin:
a) nechtěl/a, ale ochutnal a chutnalo 😃
b) věděl/a, znal/a a chutnalo 😃
c) absolutně nadšený/á ať už znal/a, nebo ne 😂
Snad jen 3 hosté řekli, že nechtějí. Jeden z nich byl pan vinař odněkud z Moravy, jeden pán slyšel, že když se v Rakousku zhasne (ano, řekl zhasne 😃), tak tam neutrální vina postřikují chemií a tohle bude určitě stejný (😂😂😂😂😂 pardón) a třetí měl špatnou zkusenost (🤷😂)
Musím říci, že někdy vysvětluji a i trošku přesvědčuji (vy víte, že vám chci vždy dát ochutnat co nejvíce vín 😂) a sbírám vaše reakce.
Jsem moc ráda, že konečně přestalo být nefiltrované víno takovou záhadou, opředenou mýty 😃🍷
Tak si přijďte užít jeho skvělou chuť a nádherné barvy ❤